D-Smart ve Limitsiz İnternet Tek fiyat

D-Smart Aile Plus Paketi ve limitsiz internet bir arada, her şey dahil ayda net 67 TL! Tek fiyat, net fatura D-Smart'ta.

Herşey Dahil İnternet Kampanyası

49 TL Herşey Dahil
Limitsiz İnternet
Ek Ücret Yok ! Sabit Fiyat !

Telefonsuz ( YALIN ) İnternet

Yalın İnternet Hizmeti, telefon aboneliği olana İnternet’e bağlanmanızı sağlayan bir hizmettir. D-Smart Net telefonsuz kullanabilir.

D-smart TV ve internet paketi sahibi olmayi düsünenlere aboneligi daha da avantajli hale getiren kampanyalar bulunuyor. Dönem dönem abonelerine sundugu bu kampanyalar ile hem firsatlar getiriyor hem de fiyat avantajlari sagliyor. Bu kampanyalar ile bazen hayal bile edemeyeceginiz bir spor müsabakasini canli izleme firsati bulabileceginiz gibi, internet ve telefonu bir arada alarak internet fiyati ile TV hizmetini de alip bütçenizde kara geçebilirsiniz.
Kampanyalar arasinda her zaman fiyat avantajlarini bulmak mümkün. Yeni abonelik yapacak olanlara aylik 10 TL gibi bir ücret ile D-smart'li olup avantajli yüzlerce kanali izlemeye baslayabiliyorsunuz. Fiyat seçenekleri içerisinde en göze çarpan kampanyalar, TV ve internet hizmetini ayni anda abonelik yapmak isteyenlere veriliyor. Hem ADSL hem de fiber baglanti seçenekleri için fiyat avantajinin yaninda TV paketlerinin de düsük fiyatlar ile abonelik imkani bulunuyor. örnegin sinirsiz ADSL hizmetine aboneliginizde yaninda sinema TV paketiniz için ücret ödemek zorunda kalmiyorsunuz. Hele internet baglantisini farkli firmadan D-smart'a tasiyanlar için; taahhüt bozma bedelinin ödenmesi, TV paketinin 24 aylik taahhüt ile ücretsiz verilmesi söz konusu. Kampanyalar içinde; hem site yönetimlerine Smartcity ile uygun fiyat seçenekleriyle avantajlar sunuluyor, hem de ticari paket ile is yerlerine yeni kazanç kapisi açiliyor. Abone olurken nakit ödeme yapmak isteyenler içinde uygun fiyat avantajlari ile indirim saglaniyor. Zaman içerisinde yenilenen bu avantajli kampanyalari kaçirmamak için sitemizi takip etmenizde yarar var.

digitürk kampanya