Kampanya Avantajları

Film Dizi Paketi Kredi Kartına 12 Taksitle Evinizde
Film Dizi Paketi peşin fiyatına 12 taksitle ayda sadece 32TL.
ÜSTELİK İLK AY TÜM KANALLAR HEDİYE!

Avantajlı fiyatlarla 12 aylık D-Smart aboneliği!
Kredi Kartına 12 Ay Taksit*
Aktivasyon bedeli hediye
İç kurulum bedeli hediye
HD kalitesiyle D-Smart dünyasının zengin içeriği

*Film Dizi Paketi’nin 12 aylık peşin fiyatı 384 TL olup Akbank, İş Bankası, Yapı Kredi, Vakıfbank, Garanti Bankası ve QNB Finansbank kredi kartlarına 12 taksit uygulanmaktadır.

Kampanyanın koşulları nedir?

12 ay taksit seçeneği Akbank, Türkiye İş Bankası, Yapı Kredi, VakıfBank, Garanti Bankası ve QNB Finansbank kredi kartları için geçerlidir.

Belirtilen fiyatlar, 31.10.2018 tarihine kadar yapılan yeni bireysel abonelik başvurularında geçerli 12 aylık peşin abonelik için geçerlidir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. D-Smart uydu alıcısı ve Smartkart mülkiyeti süresiz olarak D-Smart’a ait olup, abonelik süresince abonelerin kullanımına tahsis edilir. Gerekli olduğu durumda dış kurulum ücreti aboneye aittir. Aboneliğin herhangi bir zamanda sona erdirilmesi durumunda abone, kendisine tahsis edilen donanımı; uydu alıcısı ve Smartkart’ı 7 (yedi) gün içerisinde iade etmekle, aksi halde ilgili donanıma ilişkin cari bedeli (D-Fix için 250 TL, HD Uydu Alıcısı Cihaz için 500 TL, HD+ Uydu Alıcısı (Kayıt Cihazı dahil) için 900 TL donanım bedelini) ödemekle mükelleftir.

D-Smart, kanal, yayın ve içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.

HD yayın için ayrıca ücret ödeyecek miyim?

Belirtilen fiyatlar HD paket fiyatlarıdır. Ayrıca ek bir ücret yoktur.

HD+ ücreti nedir?

Belirtilen HD fiyatlarına ek 60 TL fark ile HD+ uydu alıcısı alarak, sevdiğiniz programları kaydedebilir, canlı yayını durdurabilir, ileri-geri sarabilirsiniz.

D-Smart iç kurulum ücreti tüketici tarafından mı karşılanıyor?

D-Smart (TV) İç kurulum bedeli kampanya kapsamında hediyedir.

Dış Kurulum ücreti tüketici tarafından mı karşılanıyor?

Gerekli olması durumunda dış kurulum tüketici tarafından karşılanmaktadır. HD+ cihazının dış çanak kurulum fiyatı farklıdır..

Kampanya bitiminde ücretlendirme nasıl yapılıyor?

12 aylık süre sona erdiğinde, yürürlükte olan liste fiyatlarımız üzerinden taahhütsüz olarak ücretlendirilirsiniz.

Biz Sizi Arayalım