Biz Sizi Arayalım


Paket Avantajları

Paket avantajları
Televizyon ve internet hizmetini tek faturada üstelik hd kalitesinde sunuyor. Yerel ulusal kanalların tümü ve 26 adet özel kanal da siz değerli müşterilerin hizmetinde. Sadece 24 ay sözünüze siz değerli müşterilerin tercihine sunulan indirimli fiyat ve avantajlarnın yanında ilk üç ay 50GB Eşit Yararlanma  Sınırı, aktivasyon ücreti, damga vergisi hediye. Üstelik ilk üç mega paket kanallarının hepsi hizmetinizde.
Esnek ve ihtiyacınıza göre maksimum faydayı elde edebileceğiniz hız ve eşit kullanım değerlerleri tercih edebileceğiniz paketler sıkıntısız bir alt yapı hizmeti ile birleştiğinde size bu hizmetin keyfini çıkarmak kalıyor.Kullanım Koşulları

Yukarıda bahsi geçen DSMART paket ve fiyatları için 31 Ağustos 2017 son gündür. Bu vergiler dahil paketlerden faydalanabilmek için şahıslardan 24 ay kalma sözüyle ilgili bir sözleşme yapılır. İnternet tercihlerinde seçilebilecek en yüksek Eşit Yararlanma Sınırı 200GB olarak DSMART  tarafından belirlenmiştir. Kurulum, altyapı çalışmaları ve modeminizin maliyeti olan 200TL D-SMART kullanıcılarına hediye edilmiştir. D-SMART ADSL modem taleplerinde aylık belirli bir ücret talep edilmektedir. 24 ay sözünüze sözleşme kapsamında süre dolduğunda modem geri alınır veya ücreti karşılığında müşteriye teslim edilir. ADSL kablolu modem için aylık faturalara 2 TL, D-SMART ADSL kablosuz modem için aylık faturalara 5 TL eklenmektedir. Eğer aboneliğiniz sonlandıracak olursanız 7 gün içeresinde modem ve uydu alıcılarını teslim etmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde HD Plus uydu alıcısı için 250 TL, D-SMART HD uydu alıcısı için 150 TL, D-SMART VDSL modem için 150 TL, DSMART kablosuz modem için 75 TL, kablolu modem için 30 TL satın alma ücretini ödemek durumundadırlar. Ayrıca D-SMART kampanyası kapsamında verilen televizyon ve internet hizmetine ait indirim ve hediyeler de sözünüze dair yapılan sözleşmeyi bozmanız durumunda tarafınıza fatura edilecektir. Diğer geriye kalan aylarda ödenmesi gereken toplam aylık fatura daha ucuz ise müşteriler bu opsiyonu da değerlendirebilir. DSMART İnternet hizmeti kullanıcıları eşit kullanım sınırını geçerlerse süratlerinde belirli oranlarda düşüşler olurken bu düşüşler daha önce belirlenmiştir. 8 Mbps tarife için en fazla 3 Mbps, 16 Mbps tarifesi için en fazla 5 Mbps kadar düşen hızlar aylık fatura kesim tarihleri geldiğinde tekrar eski haline gelecektir.
Bupaket kapsamında farklı paketler veya kampanyalar birleştirilemezken D-Smart bu durumda değişiklik yapma hakkını elinde bulundurmaktadır. 
Bahsi geçen hizmetler herhangi bir nedenden dolayı askıya alınamamaktadır.

 

Aile Spor Paketi + Limitsiz İnternet Paketi
Spor tutkunları televizyonlarında yer alan kanalları tasarlarken her zaman spor içerikli kanalları eklemeyi tercih ediyor. Bu doğrultuda bir yandan internet ihtiyacı olan bir yandan da spordan kesinlikle kopmayı düşünmeyen kişiler Dsmart tarafından sunulan Aile Spor Paketi ve internet hizmetini bir arada bu tarife ile alabiliyor.
Paket Avantajları

 • İnternet ve televizyon hizmeti tek faturada,
 • HD kalitesinde D-Smart hizmeti,
 • Ulusal kanalların yanı sıra 26 adet özel kanal sizlerle,
 • İlk 3 ay Mega Paket kanalları ve diğer ek paketlerin tamamı hediye,
 • İlk 3 ayda 50 GB adil kullanım kotası hediye,
 • 24 ay süresince abonelere indirimli fiyatlar,
 • Herhangi bir sürprizle karşılaşılmadan sabit, tek fatura,
 • Yalın internet ücreti D-Smart ile abonelere hediye,
 • Aktivasyon ücreti D-Smart ile abonelere hediye,
 • Kendi ihtiyacınıza en uygun hız ve adil kullanım kotası değerleri,
 • Eğer diğer internet ya da televizyon sağlayıcılarında taahhütünüz varsa Taahhüt İptali Bizden kampanyası.

Birçok kişi farklı televizyon ya da internet sağlayıcıları ile yaptıkları anlaşmalar sonrasında bu firmalara belirli bir süre için taahhüt veriyor. Bu durumda eğer abonelerin D-Smart’a geçiş yapmak istemeleri durumunda belirli bir taahhüt iptal bedeli isteniyor. Taahhüt Bedeli Bizden kampanyası ile birlikte televizyon ya da internet sağlayıcılarında taahhüt iptal bedellerinin 200 TL’ye kadar olan kısmını D-Smart karşılıyor. Bu işlem için kişiler ilk olarak taahhüt iptal bedellerini eski sağlayıcılarına yatırıyorlar. Sonrasında bu bedelin faturası ile 0212 478 05 55 numarasına faks olarak gönderiyorlar. 60 gün içerisinde yapılan bu işlem sonrasında kısa sürede gelen bilgilendirme ile birlikte D-Smart ödediğiniz bedeli 24 aya bölerek faturanıza indirim olarak yansıtıyor. Bu muhteşem kampanya 31 Temmuz 2017 tarihine kadar kullanıcılara sunuluyor.