Fenerbahçe’nin Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turu, 3 büyüklerin hazırlık maçları, EURO 2016, Almanya ligi Bundesliga, Fashion TV, Tay TV ve dünyaca ünlü belgesel kanalları HD Kalitesiyle D-Smart’ta! Üstelik tek fiyat ile istediğiniz kadar TV ekranında yayın verin. Eğlencesever Paketi, aboneliğiniz boyunca hediye!
D-Smart aboneliğinizi tek seferde ödeyin, avantajlı çıkın! Üstelik peşin fiyatına vade farksız 9 taksit fırsatıyla!

 
 
AİLE PLUS

24 AY

860
12 AY

590
Kampanya koşulları nelerdir?

D-Smart Ticari kullanımı, tüm işletmeler için 12 ve 24 Aylık peşin teklifler ile müşterilerimize sunulur.

İşletmeler arasında mekan büyüklüğü ya da herhangi farklı bir kategoriye bakılmaksızın tek fiyat uygulaması söz konusudur.

Müşterilerimizden peşin abonelik ve gerekirse dış kurulum bedeli haricinde herhangi bir ek ücret talep edilmemektedir.

-Türkiye’nin her yerinde aynı fiyat

-Masa sayısı farkı yok

-İçkili içkisiz ayrımı yok

-Ek ekran farkı yok

-Peşin fiyatına vade farksız 9 taksit

Hangi içerikleri izleyebilirim?

-Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın sezon öncesi hazırlık maçları; Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın Avrupa Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi Ön Eleme Maçları (İç Saha)

-Alman Ligi Bundesliga,

-ABD Major Lig,

-Rusya Kupası,

-Polonya 1. Ligi Ekstraklasa,

-NBA TV,

-Voleybol Şampiyonlar Ligi,

-Voleybol Kadın ve Erkekler Türkiye Ligi,

-Hentbol Şampiyonlar Ligi ve

-Moto GP gibi birbirinden zengin spor karşılaşmalarını toplu gösterime açabilirler.

Ayrıca D-Smart’ın üstün HD yayın kalitesi ile Fashion TV HD, E Entertainment HD , Trace Urban HD, Boomerang HD, PowerTV HD, Power Türk TV HD, Eurosport1 HD ve Eurosport2 HD gibi beğenilen tematik yayınların yanı sıra, dev yapılardan uzayın derinliklerine, Afrika safarilerinden okyanuslara sizleri taşıyacak, nefes kesen 12 belgesel kanalı, en sevilen ulusal kanalları, yemek, eğlence ve müzik kanalları da yine HD kalitesiyle D-Smart’ta.

Ticari işletmeler için özel koşulları nasıl öğrenebilirim?

 Kullanım

-Uydu Alıcısı :

İşletmelere D-Smart uydu alıcısı kullanım süresince hediye olarak sunulur. Uydu cihazı ve Smart Card mülkiyeti D-Smart’a aittir. İşletmenin kullanım süresi sonunda, yıllık kullanım ücreti yenilenmezse uydu alıcıları iade alınır. Kutu, ticari ya da bireysel olarak kullanılabilir. Kullanım hakkı D-Smart'ın bilgisi dışında 3. kişiye devredilemez, satılamaz, kiralanamaz.

Kurulum

Müşteriye tahsis edilen D-Smart uyumlu uydu alıcısının, kullanıcıdan kaynaklanan teknik arızalarında ve uydu alıcısının ilgili üretici markanın teknik servis garanti koşulları dışındaki durumlarda, ücretli olarak servis hizmeti verilecektir.

Normal kullanım sırasında oluşan içerik ve görüntü arızalarında kurulumu yapan bayimiz 1 ay ücretsiz servis hizmeti verecektir.

D-Smart ticari işletme fiyatlarına dış kurulum dahil değildir. Bayi, dış kurulumu ayrı olarak ücretlendirebilir. Bunun için piyasa rayici kurulum ücretlerinin aşılmaması ve müşteriye en uygun çözümün sunulması konusunda bayi gerekli çabayı gösterecektir.

Normal kullanım arızalarından dolayı uydu alıcısının tamir için alınması gerekirse, yerine geçici yedek kutu verilebilir. Ticarethanenin mağdur olmaması için arıza gideriminde müşteriye en kısa sürenin verilmesi ve yayın izleyememe problemi yaşamamasının sağlanması sorumluluğu bayimize aittir.

Müşteriler uydu alıcısı ve Smart Card’ın donanım ve yazılımına müdahele edemezler. Bu nedenle oluşan arıza ve hukuki yükümlülüklerden müşteri sorumludur. Yazılım ve donanımın yasadışı yollarla değiştirilmesi konusunda yasal haklarımız saklıdır.

Kurulumun gecikmesinden dolayı D-Smart sorumlu tutulamaz, bayi ve müşteri zamanında kurulum için gerekli organizasyonu kendileri yaparlar.

Çalınma, doğal afet gibi durumlarda uydu alıcısının zarar görmesi halinde sorumluluk işletmeye aittir.

Nasıl detaylı bilgi alabilirim?

D-Smart’ın ticari işletmelere ( cafe, kahvehane, bar , restoran vb. ) yönelik içeriğinin sezonluk kullanım hakkını satın almak için, yetkili satış noktalarımızdan  bilgi alabilirsiniz.

Bize ulaşın:

Telefon: 0850 500 2 266

E-mail: ticari@dsmart.com.tr

Nasıl satın alabilirim?

Ticari Çözümler hakkında bilgi almak ve bu fırsattan faydalanmak için D-Smart Çağrı Merkezi’ni  0850 500 2 266 arayabilir, en yakın D-Smart bayisine ulaşabilir veya aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Biz Sizi Arayalım


Sevdiklerinizle birlikte sıcacık yuvanızda birbirinden güzel yüzlerce kanal D-Smart’la artık sizinle. D-Smart’ın bu renkli dünyasında belgeselden çocuğa, müzikten yaşama, sinemadan spora keyfinize uygun sınırsız bir yayın akışı sadece ve sadece 24 try ‘den başlayan fiyatlarla..
Herkesin keyfine göre yayın içeriği D-Smartta..


Aile Paketi : 41 HD olmak üzere 240 ‘dan fazla kanal ile Aile paketi ile hizmetinizde. Yaşam, belgesel, çocuk, müzik ve ulusal kanallar. 24 ay sabit fiyat garantisiyle 24 try.


Aile Spor Paketi: 48 HD 250 ‘den fazla kanal ile spor tutkunu ailelere özel. Her Türlü sporu severim diyorsanız ayda sadece 34 TL’ye bu paket sizin olabilir.


Sinema Dizi Paketi: 57 HD 250 ‘den fazla kanal ile sinema ve dizi paketi rahatını seven ailelere iyi gelecek. Film izlemeye bayılırım, film izlemeden yapamam diyorsanız, vizyondaki ve baş yapıt haline gelmiş binlerce film ve dizi D-Smart ’la keyfiniz yerinde. Ayda sadece 44 TL’ye bu pakete sahip olabilirsiniz.


Sinema Dizi Spor Paketi: 64 HD 260 ’dan fazla kanal ile Sinema Dizi Spor paketi tam size göre. Benim kalbim ikisi içinde ayrı atar diyorsanız. Sinema ve Spor kanallarına ayda sadece ve sadece 54 TL ‘den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz.
Mega Paket: Ben en iyisini severim, eksiksiz olsun diyorsanız işte Mega Paket tam size göre, 66 HD 270 ‘den fazla kanal ve bitip tükenmeyen içeriğe sahip D-Smart BLU platform üyeliği de 24 AY boyunca HEDİYE! Hem de 24 AY sabit fiyat garantisiyle 64 TL’ye..
Aylık abonelik ücretine ilave olarak bir defaya mahsus 40TL İç kurulum ücreti alınmaktadır. Dilerseniz 24 ay boyunca faturanıza dahil edebilirsiniz.