Kampanya Avantajları

D-Smart Aile Spor Paketi Kısa Süreliğine 32 TL
Hoş Geldin Paketi kanallarına ek olarak tüm ailenizin zevklerine hitap edecek spor ve çocuk kanalları burada!
İlk 2 ay Mega Paket Kanalları ve Tüm Ek Paketler Hediye!

24 ay boyunca indirimli ve sabit fiyat
Aktivasyon bedeli hediye
İç kurulum bedeli hediye
HD kalitesiyle D-Smart dünyasının zengin içeriği
lk 2 Ay Mega Paket Kanalları ve Tüm Ek Paketler Hediye!

Kampanyanın koşulları nedir?

Belirtilen fiyatlar yeni bireysel abonelik başvurularında 24 ay kullanım sözü ile geçerli aylık ücretlerdir.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. D-Smart aktivasyon bedeli ve D-Smart (TV) İç kurulum bedeli kampanya kapsamında hediyedir. D-Smart uydu alıcısı ve smart kart mülkiyeti süresiz olarak D-Smart’a ait olup, abonelik süresince abonelerin kullanımına tahsis edilir. Gerekliği olduğu durumda dış kurulum ücreti ve uydu alıcı, smart kart ve kumanda haricindeki ekipman tüketiciye aittir. Aboneliğin her hangi bir zamanda sona erdirilmesi durumunda abone, kendisine tahsis edilen donanımı; uydu alıcısı ve smart kartı 7 (yedi) gün içerisinde iade etmekle, aksi halde ilgili donanıma ilişkin cari bedeli (D-Fix için 250 TL, HD Uydu Alıcısı Cihaz için 500 TL, HD+ Uydu Alıcısı (Kayıt Cihazı dahil) için 900 TL donanım bedelini) ödemekle mükelleftir.

Aboneliğin, taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi halinde, iptale kadar geçen süre boyunca verilen hediye ve indirimler; aylık hizmet ücreti indirimleri, iç kurulum ücreti, aktivasyon ücretleri; aboneye faturalanacaktır, ancak taahhüt sonuna kadar aboneden tahsil edileceği belirtilen ve henüz tahakkuk etmemiş ücretlerin toplamı bu tutardan daha düşük ise sadece bu tutar faturaya yansıtılacaktır. Kampanya kapsamında abonelik dondurma hizmeti verilememektedir.

D-Smart, kanal, yayın ve içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Biz Sizi Arayalım


İletişim için cep telefonu kullanımı giderek artıyor. Evlerde bulunan ev telefonlarının kullanım oranı da bu sebeple düşüyor. Telefon hattını sadece internet için bulunduranların sayısı da oldukça fazla. Konuşmasa bile vergi giderleri ile beraber belli bir parayı her ay ödemek zorunda kalıyorlar. D-Smart İnternetseçenekleri içinde yer alan Yalın İnternet bu durumdan sizi kurtarıp bütçenizi bir parça rahatlatabilir. Aylık 10 TL sabit ücret ile internet bağlantınız D-smart tarafından telefon hattınız olmasa dahi sağlanabiliyor. Türkiye'nin en iyi fiber alt yapısını kullanan D-smart ile fiber internet seçiminde bulunanlara ise 12 ay boyunca bu ücret dahi yansıtılmıyor. D-smart ile interneti hem daha hızlı hem de bütçenize katkı sağlayacak biçimde alma şansınız bulunuyor.